Голова облради відсторонив директора регіонального центру розвитку послуг від виконання обов’язків

Утренний город

Голова облради відсторонив директора регіонального центру розвитку послуг і призначив службове розслідування, інформує Кіровоградська обласна рада у ФБ.

Голова обласної ради Сергій Шульга відсторонив директора комунального підприємства Регіональний центр розвитку послуг Ірину Маковей від виконання службових обовязків і призначив службове розслідування терміном на 2 місяці. Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 13 січня.

Згідно з документом, службове розслідування триватиме до 13 березня.

() з метою виявлення причин та умов неналежного виконання службових обовязків, перевищення своїх повноважень, що призвело до заподіяння значної матеріальної шкоди підприємству, - йдеться у розпорядженні про причини службового розслідування.

Також у документі зазначається, що голова обласної ради призначив виконуючою обовязки директора КП Регіональний центр розвитку послуг начальника відділу розвитку і маркетингу підприємства Марину Осіпову.

Нагадаємо, торік у КП Регіональний центр розвитку послуг відбувся внутрішній аудит, у ході якого виявлено порушень на понад 4 мільйони гривень.

Тоді ж постійна комісії обласної ради з питань власності доручила усунути порушення і притягнути до відповідальності винних осіб, а також рекомендувала голові обласної ради Сергію Шульзі оголосити догану директору підприємства - Ірині Маковей.

Як уже повідомлялося, раніше голова облради Сергій Шульга озвучив сім акцентів у своїй роботі, назвавши серед них прозорий менеджмент. Тоді ж він наголосив, що запровадив аудити на комунальних підприємствах, аби унеможливити на них зловживання та створити умови для ефективної роботи.