Обласна рада критикує ОДА за рішення не ремонтувати дорогу на Арсенівку

Утренний город

Кіровоградська обласна рада здивована рішенням не ремонтувати дорогу до Арсенівки, інформує обласна рада у ФБ.

Дорогу до Арсенівки Новоукраїнського району, яка сполучає ще сім населених пунктів, не ремонтуватимуть у 2022 році. Таке рішення прийняла робоча група при облдержадміністрації. Депутат Валерій Кальченко заявив, що обласна рада здивована таким рішенням.

- Виходить, подарунком до 140-річчя українського професійного театру, яке Кіровоградщина відзначатиме в цьому році, стане відсутність дороги до туристичного магніту, парку-памятки Тобілевичі в Арсенівці. Раніше інтелігенція області скерувала колективне звернення про необхідність ремонту 13 кілометрів дороги до батьківщини Тобілевичів корифеїв театру. Незрозуміла логіка, чому цей обєкт вилучили з плану ремонту на 2022 рік, прокоментував Валерій Кальченко.

Він нагадав, раніше ОДА офіційно планувала на 2022 рік виділити 60 мільйонів гривень на ремонт дороги Веселівка-Марянівка вихід на автодорогу М-12.

За словами депутата облради, дорога є сполученням сіл Веселівка, Арсенівка, Матусівка, Павлівка, Марянівка, Ковалівка, Заріччя та села Вись Новоукраїнського району.

- Це єдиний обєкт, який мав увійти до плану з передбаченого програмою обласної ради переліку. Відтак у плані немає жодного об'єкта, запропонованого обласною радою, додав Валерій Кальченко.

Як уже повідомлялося, голова обласної ради Сергій Шульга наголосив на тому, що Кіровоградщина потребує чіткої і систематизованої програми розвитку дорожньої інфраструктури на період 2022-2025 роки.