Кіровоградщина: Поліція вберегла дівчину від непроправного вчинку

Утренний город

На Кіровоградщині правоохоронці врятували життя неповнолітній дівчинці.

17-річна мешканка Світловодська, що залишилася без батьківського піклування, не впоралася з хвилюванням. До того, як зробити крок до непоправного, дитина зателефонувала до поліції. Зусиллями операторки служби 102 та ювенальної поліцейської, неповнолітню вдалося вберегти від біди.

Інспектор служби 102 управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Вікторія Гузейнова отримала дзвінок близько 2-ої години ночі. Жінка, маючи спеціальні знання, за голосом співрозмовниці зрозуміла складність випадку. Виявляючи терпіння та турботу, вона деякий час підтримувала з неповнолітньою розмову, а коли зясувала її місцезнаходження, негайно зорієнтувала черговий наряд поліції.

Оскільки йшлося про неповнолітню особу, на виклик також прибула старший інспектор сектору ювенальної превенції Олександрійського районного відділу поліції Яна Пашагорʼєва.

У цей час дитина вже перебувала на краю даху багатоповерхівки та висловлювала наміри зробити крок вперед. Поліцейська спілкувалася з неповнолітньою протягом кількох годин. Після розмови дівчинка відмовилася від думки зводити рахунки з життям та повернулася до середини приміщення.

У подальшому правоохоронці допомогли дитині зійти до першого поверху та передали лікарям.

Сектор комунікації

поліції Кіровоградської області