Кіровоградщина втратила ще одного захисника України

DOZOR

Благовіщенська громада втратила ще одного Героя - головного сержанта Олександра Сідлецького. Про це повідомляє адміністрація Благовіщенської міської ради, інформує медіапортал DOZOR.

Так, загиблому було 38 років. Головний сержант І механізованого взводу механізованої роти загинув у Миколаївській області під час мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання.

Олександр Володимирович народився і виріс у Благовіщенському. Після закінчення школи №2, проходив строкову службу у Збройних Силах України, а згодом служив в органах внутрішніх справ УМВС України в Кіровоградській області інспектором ППС.

У березні 2014 року, на початку агресії росії на сході України, Олександр Володимирович був призваний на військову службу, яку проходив в Ульяновському районному військовому комісаріаті, військовій частині В-0095 та в зоні проведення антитерористичної операції. Щоразу продовжуючи контракт, він залишався вірним присязі та своїм побратимам.

Прощання із Сідлецьким Олександром Володимировичем відбудеться 12 травня 2022 року об 11.00 у м. Благовіщенське, вул. Шкільна, 23-а.