Понад 3,5 тисячі дерев та кущів висадили на Кіровоградщині

З перших уст

Місячник благоустрою в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбувся в усіх 1030 населених пунктах області.

Під час проведення акції упорядковано 66,5 млн.кв.м. прибудинкових територій, ліквідовано 618 одиниць несанкціонованих сміттєзвалищ та зібрано 12,8 тис.м.куб. побутових відходів, очищено від бруду, протиожеледних матеріалів 70,0 млн.кв.м. вулично-дорожньої мережі, інформує пресслужба ОДА.
Значну увагу приділяли дитячим та спортивним майданчикам – спільними зусиллями упорядковано 1326 дитячих та 2065 спортивних майданчиків, а також 249 парків та 213 скверів.
У рамках всеукраїнської акції висаджено понад 3,5 тисячі дерев та кущів. Крім цього, виконано благоустрій 2186 одиниць меморіальних комплексів, братських могил, місць почесних поховань та 1586 одиниць кладовищ. Заплановані заходи виконали стовідсотково.
Департамент житлово-комунального господарства ОВА тримає на контролі виконання заходів безстрокової всеукраїнської кампанії із забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах області.
Читайте також:

В обласній науковій бібліотеці відмовилися від співпраці з кількома видавництвами (suspilstvo/26776-chomu-v-oblasnii-naukovii-bibliotetsi-vidmovylysia-vid-spivpratsi-z-kilkoma-vydavnytstvamy)
За продаж гуманітарної допомоги – кримінальна відповідальність (suspilstvo/26775-za-prodazh-humanitarnoi-dopomohy-kryminalna-vidpovidalnist)
Сади перемоги: на Кіровоградщині розширюють площі під городину (ekonomika/26774-sady-peremohy-na-kirovohradshchyni-rozshyriuiut-ploshchi-pid-horodynu)
Бойовий гопак: військовий із Кропивницького після перемоги станцює для земляків (kultura/26773-peremozhnyi-hopak-viiskovyi-iz-kropyvnytskoho-pislia-peremohy-stantsiuie-dlia-zemliakiv)
У "Дніпро-Кіровоград" представили план розвитку підприємства (nauka/26772-okvp-dnipro-kirovohrad-predstavyly-plan-rozvytku-pidpryiemstva)
На Кіровоградщині немає дефіциту лікарських засобів (shche/zdorov-ya/26771-na-kirovohradshchyni-nemaie-defitsytu-likarskykh-zasobiv)
Додатковий денний потяг з’єднав Кіровоградщину з сусідньою областю (suspilstvo/26768-dodatkovyi-dennyi-potiah-z-iednav-kirovohradshchynu-z-susidnoiu-oblastiu)
В обласному центрі працевлаштували 14 лікарів-переселенців (suspilstvo/26766-v-oblasnomu-tsentri-pratsevlashtuvaly-14-likariv-pereselentsiv)
Кропивничан запрошують долучитися до дискусії щодо розбудови сучасної модернізованої держави (suspilstvo/26764-kropyvnychan-zaproshuiut-doluchytysia-do-roboty-kruhloho-stolu-shchodo-rozbudovy-suchasnoi-modernizovanoi-derzhavy)
Стоячи на колінах провели в останню путь захисника з Кіровоградщини (ФОТО) (podiyi/26770-stoiachy-na-kolinakh-provely-v-ostanniu-put-zakhysnyka-z-kirovohradshchyny-foto)
Олімпійська команда з Кропивницького переможно повертається додому (ФОТО) (podiyi/26765-20-medalei-zavoiuvaly-kropyvnytski-sportsmeny-na-deflimpiiskykh-ihrakh-foto)