Кропивницька міська рада прийняла у комунальну власність гуртожиток по проспекту Університетському, 21

З перших уст

Сьогодні, 12 травня, Кропивницька міська рада дала згоду на прийняття гуртожитку по проспекту Університетському, 21 до комунальної власності міста, що забезпечить реалізацію житлових прав мешканців гуртожитку.

Сесія міської ради своїм рішенням затвердила також тимчасовий порядок надання ордерів мешканцям зазначеного гуртожитку. Це дозволить їм оформити право власності на приміщення, у якому вони проживають, зазначили в пресслужбі міської ради.
Тимчасовий порядок застосовується до мешканців гуртожитку:
- яких вселено в гуртожиток на визначених законодавством України правових підставах;
- які фактично проживають у гуртожитку більше п’яти років та не отримали ордери встановленого зразка (або ордери було вилучено) з незалежних від них причин.
Ознайомитися з переліком необхідних документів для отримання ордера можна:
- на сайті міської ради за посиланням
http://kr-rada.gov.ua/.../Viddil-vedennya.../perelik_doc.pdf (http://kr-rada.gov.ua/.../Viddil-vedennya.../perelik_doc.pdf)
- або у відділі обліку житла Кропивницької міської ради за телефонами 35-83-78, 35-83-77.
Заяву та документи для отримання ордера необхідно подати до:
- Центру надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс” міста Кропивницького, по вул. Архітектора Паученка, 41/26, каб. 123 (понеділок - четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця з 8:00 до 16:00);
- відділу обліку житла Кропивницької міської ради по вул. Велика Перспективна, 41, кім. 121 (понеділок - п'ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00).
Тимчасовий порядок не поширюється на мешканців гуртожитку, які мають кімнати на праві власності у зазначеному гуртожитку.
Читайте також:

В обласній науковій бібліотеці відмовилися від співпраці з кількома видавництвами (suspilstvo/26776-chomu-v-oblasnii-naukovii-bibliotetsi-vidmovylysia-vid-spivpratsi-z-kilkoma-vydavnytstvamy)
За продаж гуманітарної допомоги – кримінальна відповідальність (suspilstvo/26775-za-prodazh-humanitarnoi-dopomohy-kryminalna-vidpovidalnist)
Сади перемоги: на Кіровоградщині розширюють площі під городину (ekonomika/26774-sady-peremohy-na-kirovohradshchyni-rozshyriuiut-ploshchi-pid-horodynu)
Бойовий гопак: військовий із Кропивницького після перемоги станцює для земляків (kultura/26773-peremozhnyi-hopak-viiskovyi-iz-kropyvnytskoho-pislia-peremohy-stantsiuie-dlia-zemliakiv)
У "Дніпро-Кіровоград" представили план розвитку підприємства (nauka/26772-okvp-dnipro-kirovohrad-predstavyly-plan-rozvytku-pidpryiemstva)
На Кіровоградщині немає дефіциту лікарських засобів (shche/zdorov-ya/26771-na-kirovohradshchyni-nemaie-defitsytu-likarskykh-zasobiv)
Додатковий денний потяг з’єднав Кіровоградщину з сусідньою областю (suspilstvo/26768-dodatkovyi-dennyi-potiah-z-iednav-kirovohradshchynu-z-susidnoiu-oblastiu)
В обласному центрі працевлаштували 14 лікарів-переселенців (suspilstvo/26766-v-oblasnomu-tsentri-pratsevlashtuvaly-14-likariv-pereselentsiv)
Кропивничан запрошують долучитися до дискусії щодо розбудови сучасної модернізованої держави (suspilstvo/26764-kropyvnychan-zaproshuiut-doluchytysia-do-roboty-kruhloho-stolu-shchodo-rozbudovy-suchasnoi-modernizovanoi-derzhavy)
Стоячи на колінах провели в останню путь захисника з Кіровоградщини (ФОТО) (podiyi/26770-stoiachy-na-kolinakh-provely-v-ostanniu-put-zakhysnyka-z-kirovohradshchyny-foto)
Олімпійська команда з Кропивницького переможно повертається додому (ФОТО) (podiyi/26765-20-medalei-zavoiuvaly-kropyvnytski-sportsmeny-na-deflimpiiskykh-ihrakh-foto)