Кропивницька лікарня отримала надсучасне медичне обладнання (ФОТОРЕПОРТАЖ)

DOZOR

Мережа «Файно Маркет», яка ще два роки тому започаткувала кампанію з підтримки лікарів області, передала до КНП «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» медичне обладнання сьогодні, 13 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, передача обладнання відбулася за запитом лікувального закладу. У переліку – 5 пристроїв для лікування ран негативним тиском , 30 одиниць комплектів перев’язки NPWT-3-180А та 30 комплектів перев’язки NPWT-1-260B. Також запланована передача кисневого концентратору.
«Це надсучасне медичне обладнання. Наприклад, ВАК-системи, які необхідні для лікування, терапії ускладнених виразок гнійного характеру. Такого обладнання не мав наш заклад з часів його існування. Це дійсно надсучасні системи, які розташують у відділеннях хірургічного профілю. І це обладнання буде працювати вже від сьогодні. Ми дякуємо благодійникам, які в такий складний для держави час роблять все для розвитку інфраструктури лікарні швидкої медичної допомоги. Це обладнання - не лише матеріальна цінність, а життя людей», - зазначив головний лікар закладу Валерій Заремба.

«Місцева мережа «Файно Маркет» знаходиться у Кропивницькому та Черкаській області. Сьогоднішня передача обладнання – це продовження проекту допомоги медичній сфері. На першому етапі, а саме 18 травня 2020 року, у період високої фази епідемії коронавірусу компанія передала лікарням захисні костюми багаторазового використання. Потім ми запровадили програму для районних, обласних лікарень та інших медичних закладів – ми передали їм бонусні картки які були впроваджені саме для медичних працівників. Картка дає можливість придбати товари в будь-якому супермаркеті мережі з додатковою знижкою – 10%. Така знижка буде діяти до закінчення карантину. Наразі цими картками користуються понад 11 тисяч медиків. Торік у лютому компанія придбала для геріатичного відділення дитячої обласної лікарні інфузоматор. Мережа «Файно Маркет» продовжить реалізацію програми, яка підтримає медичну сферу області та лікарів, які зараз несуть надзвичайно велике навантаження в складний для країни час», - наголосила представник «Файно Маркет» Ірина Протопопова.

Загальна вартість придбаного обладнання, яке передали лікарні швидкої медичної допомоги, склала 550 тисяч гривень.
Довідково:
Мережа магазинів «Файно Маркет» налічує 137 магазинів у Кіровоградській та Черкаській області. Входить у ТОП-10 найбільших мереж України за кількістю магазинів. Входить у п’ятірку найбільших платників податків області та є одним із найкращих роботодавців у Кіровоградській області.