Вихованці «Конвалії» повернулися до занять бальними танцями у Кропивницькому (ФОТО)

DOZOR

В обласному центрі відбувся День відкритих дверей для молодшої групи вихованців народного ансамблю бального танцю «Конвалія» вчора, 13 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, з початку війни танцівники малу перерву у заняттях. Тепер вони повернулися до тренувань і колектив поповнився новими дітьми – переселенцями з інших областей України. Захід відбувся за підтримки ЦДПУ ім. В. Винниченка та ректора вишу Євгена Соболя, а також організації "Спорт для всіх", який очолює Дмитро Янчук.
«Ми провели День відкритих дверей для вихованців народного ансамблю бального танцю «Конвалія» молодшої групи віком 3-5 років. Ми влаштували показовий виступ танцівників. Крім дітей – вихованців «Конвалії» тут є і діти переселенців з Херсона, Харкова, Києва, Краматорська, Луганської області. Діти тренуються тут протягом 1,5 місяці. Наші діти теж почали тренування. Звичайно, перерва у заняттях дуже негативно впливає на дітей, навики забуваються. Зараз діти вже вивчили два види танцю – ча-ча-ча та повільний вальс. Хочу зауважити, що діти переселенців займаються абсолютно безкоштовно», - розповів керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія» Ігор Спінул.

Після тренування діти отримали подарунки та виконували українські вірші.
«Ми подарували дітям те, що вони полюбляють – м’які іграшки. З початку війни ми допомагаємо дітям, зокрема, новонародженим діткам. Їм приємна увага. Вперше ми допомагали мамі з місячною дитиною, привозили дитяче харчування. Тоді ми бачили на очах вдячність та сльози. Люди з інших областей, наші жителі не завжди очікують того, що їм хтось допомагатиме. Ми маємо допомагати усім, хто цього потребує, адже зараз в країні дуже складні часи», - зазначила представниця Кіровоградського обласного осередок ВГО «Народна академія творчості інвалідів» Ельміра Небесна.

«Ми з Харкова, моя донька займалася танцями в рідному місті з вересня минулого року, брала участь у змаганнях. Наразі все змінилося. Але я здивована, що у Кропивницькому дуже ввічливі та доброзичливі люди, які завжди готові прийти на допомогу. Зараз вона займається танцями у вашому місті і їй подобається», - говорить мама маленької танцівниці.