Відсьогодні у Кропивницькому скоротять кількість рейсів комунального транспорту

З перших уст

Дефіцит дизельного палива у Кропивницькому суттєво ускладнив діяльність КП «Електротранс».

Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.
За його словами, ситуація на ринку пального змушує адміністрацію підприємства максимально оптимізувати роботу саме автобусного парку.
"Це означає, що вже 14 травня на маршрути вийде обмежена кількість автобусів. Два автобуси обслуговуватимуть маршрут №111. На маршрутах №103 і №116 автобуси замінять по одному тролейбусу з автономним ходом. Вони працюватимуть за скорченим маршрутом - до центру міста. Решту напрямків обслуговуватимуть виключно маршрутні таксі. Водночас, наявність газу на заправках дозволяє працювати маршруткам у звичному режимі", – зазначив Віктор Житник.
Зміни в графіках руху транспорту з’являться й на сайті КП «Електротранс». Після стабілізації ситуації з паливом пасажирський комунальний транспорт повернеться до штатного режиму роботи.
Адміністрація підприємства перепрошує кропивничан за тимчасові незручності.
Читайте також:

Сьогодні кропивничани проведуть в останню путь героя-земляка (suspilstvo/26788-sohodni-kropyvnychany-provedut-v-ostanniu-put-heroia-zemliaka)
День відкритих дверей кропивницького педагогічного університету: актуальна інформація щодо вступу-2022 (anonsy/26787-den-vidkrytykh-dverei-kropyvnytskoho-pedahohichnoho-universytetu-aktualna-informatsiia-shchodo-vstupu-2022)
Працівники дитячої обласної лікарні переказали частину заробітку на потреби ЗСУ (suspilstvo/26786-pratsivnyky-dytiachoi-oblasnoi-likarni-perekazaly-chastynu-zarobitku-na-potreby-zsu)
Кіровоградщина: поліцейські повідомили про підозру у привласненні понад 400 тисяч гривень керівнику підприємства (podiyi/26784-kirovohradshchyna-politseiski-povidomyly-pro-pidozru-kerivnyku-pidpryiemstva-u-pryvlasnenni-ponad-400-tysiach-hryven)
Ошатна Олександрія: в місті висаджують квіти (ФОТО) (suspilstvo/26785-viina-viinoiu-a-v-oleksandrii-vysadzhuiut-kvity-foto)
Сучасне медичне обладнання у Кропивницькому передали міській лікарні швидкої допомоги (ФОТО) (shche/zdorov-ya/26783-suchasne-medychne-obladnannia-u-kropyvnytskomu-peredaly-miskii-likarni-shvydkoi-dopomohy-folto)
Кропивницькі лялькарі вдвічі знизили вартість квитків та очікують на юних глядачів (kultura/26780-kropyvnytski-lialkari-vdvichi-znyzyly-vartist-kvytkiv-na-vystavy)
Кропивницькі депутати закликали релігійну організацію УПЦ розірвати зв’язки з російською православною церквою (suspilstvo/26779-kropyvnytski-deputaty-zaklykaly-relihiinu-orhanizatsiiu-upts-rozirvaty-zv-iazky-z-rosiiskoiu-pravoslavnoiu-tserkvoiu)
Під час концерту у Кропивницькому збиратимуть кошти для допомоги ЗСУ (suspilstvo/26782-pid-chas-kontsertu-u-kropyvnytskomu-zbyratymut-koshty-dlia-dopomohy-zsu)
Кіровоградщина: не проводиться виробничий лабораторний контроль за безпечністю та якістю питної води (suspilstvo/26781-kirovohradshchyna-ne-provodytsia-vyrobnychyi-laboratornyi-kontrol-za-bezpechnistiu-ta-iakistiu-pytnoi-vody)
Кропивницька міська рада прийняла у комунальну власність гуртожиток по проспекту Університетському, 21 (suspilstvo/26778-kropyvnytska-miska-rada-pryiniala-u-komunalnu-vlasnist-hurtozhytok-po-prospektu-universytetskomu-21)