У Києві завершився міський етап із гандболу в межах проєкту “Пліч-о-пліч”

Визначилася команда, що представить місто Київ на всеукраїнському етапі Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги у червні – і це команда Ліцею № 9

Змагання, гандбол, Червень

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net