Як відзначатимуть День Незалежності України: Кабмін затвердив програму заходів

Уряд затвердив План заходів з підготовки і відзначення Дня прапора і 30-ї річниці незалежності України.

Так, до Дня прапора передбачено проведення церемонії урочистого підняття держпрапора України за участю президента, керівників органів держвлади в Києві та населених пунктах, де реалізовано проєкт Найбільший державний прапор України, а також у дипломатичних установах за кордоном.

До Дня Незалежності передбачено проведення урочистого засідання Верховної Ради, урочистого концерту і параду військ на вул. Хрещатик і майдані Незалежності (із прольотом авіації в складі повітряної колони сил безпеки й оборони та збройних сил країн-партнерів), артилерійського салюту на Трухановому острові.

Також у Києві (Михайлівська площа і Володимирський проїзд) буде організовано показ сучасних зразків озброєння та техніки сил безпеки й оборони.

Крім того, буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро (Київський річковий вокзал, Труханів острів).

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і суден, а також пройде проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Крім того, 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи, а також пройде перший форум соціально-гуманітарного напряму Саміт перших леді і джентльменів на території Національного заповідника Софія Київська.

Нагадаємо, раніше Міністерство культури та інформаційної презентувало айдентику до святкування 30-ї річниці Незалежності України.

За словами надзвичайного і повноважного посла України в США у 2015-2019 роках Валерія Чалого, президент США Джозеф Байден навряд чи приїде на святкування 30-річчя Незалежності України та на установчий саміт “Кримської платформи”.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.