В Київській області відкриють ще два центри масової COVID-вакцинації: деталі

Центри масової вакцинації від COVID-19 з’являться у Броварах і Білій Церкві.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, на Київщині найближчими вихідними розпочнуть роботу центри масової вакцинації. Вони будуть розташовані у Броварах і Білій Церкві.

За словами очільника Київської облдержадміністрації Василя Володіна, за динамікою щеплень Київщина займає четверте місце в країні.

“Коли в ЗМІ з’являється інформація про те, що в Київській області за добу не було вакциновано жодної людини, в наших реаліях це означає лише те, що ми використали весь запас виділеної на наш регіон вакцини. Щойно отримуємо наступну партію, наші медики продовжують щеплення”, – цитує пресслужба слова Володіна.

Він додав, що завдяки відкриттю двох центрів масової вакцинації від COVID-19 з’явиться можливість долучити до кампанії з імунізації ще більше жителів Київщини.

У пресслужбі зазначили, що центри масової вакцинації працюватимуть у вихідні. Отримати щеплення зможуть лише громадяни, які записалися до листа очікування через “Дію” або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я та яких було попередньо запрошено телефонним дзвінком. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів дозволив іноземцям, які в’їжджають на територію України, окрім ПЛР-тестів, пред’являти тести на антиген до коронавірусу або документ про вакцинацію.

Як відомо, Сполучені Штати Америки нададуть Україні майже один мільйон доз вакцини від коронавірусу. Це гуманітарна допомога, про яку нещодавно заявили в адміністрації президента США.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.