Столичні ЦНАПи перейшли на змішану форму обслуговування

Центри надання адміністративних послуг міста Києва відновили прийом заявників без попереднього запису, але залишили при цьому можливість запису до електронної черги.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов в Facebook.

За його словами, тепер кияни можуть обрати - або зареєструватися в електронній черзі на конкретну годину, або відвідати Центр у зручний час, скориставшись талоном, який видадуть на рецепції.

"Така модель дозволить оптимізувати роботу Центрів, а кияни матимуть можливість обрати для себе більш зручний спосіб відвідування", – підкреслив Костянтин Усов.

Він також додав, що наразі триває робота над покращенням електронного запису в кожному районі, щоб користувачі могли обрати для візиту зручну дату протягом всього місяця, а не найближчих двох тижнів.

Запис до електронної черги Центру надання адміністративних послуг можливий трьома способами:

через веб-портал адміністративних послуг;

за допомогою мобільного застосунку PQService;

за телефонами: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.

Заступник голови КМДА також наголосив, що змішана форма обслуговування поширюється на всі послуги, проте закликав враховувати години ранкового пікового навантаження Центрів.

«Найбільша кількість людей у ЦНАПах саме в ранкові години, тож необхідно за можливості планувати відвідування центру протягом дня», – додав Костянтин Усов.

Нагадаємо, кияни можуть вирішити комунальні питання через 11 каналів обслуговування.