У Броварах і Білій Церкві почнуть працювати ще два центри вакцинації проти COVID-19

Найближчими вихідними у Броварах і Білій Церкві розпочнуть роботу ще два центри масової вакцинації проти COVID-19, повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

Центри масової вакцинації працюватимуть у вихідні дні. У них зможуть отримати щеплення громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 або в «Дії» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

В ОДА заявляють, що щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

«За динамікою щеплень Київщина займає провідні позиції – четверте місце в країні… Коли в ЗМІ з’являється інформація про те, що в Київській області за добу не було вакциновано жодної людини, в наших реаліях це означає лише те, що ми використали весь запас виділеної на наш регіон вакцини», – прокоментував голова ОДА Василь Володін виданню КиевVласть.

Наприкінці травня пілотний центр масової вакцинації відкрився в Міжнародного виставкового центру на лівому березі Києва – разом із центрами у Львові та Одесі.

У київському центрі щеплять китайською вакциною CoronaVac – вона вже отримала схвалення ВООЗ і довідку про щеплення нею приймають країни, які відкривають кордони для туристів.

Центр вакцинації у МВЦ працює на вихідних, і там зараз діють дві черги – для тих, хто отримав запрошення, і для тих, хто лише записався на вакцинацію через Дію або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Лише за минулі вихідні в цьому центрі щепили понад 5 тисяч людей.