Кличко нагородить премією 50 молодих талановитих киян

Премію у розмірі 10 тисяч гривень отримають лауреати за свій внесок у розвиток молодіжного руху, наукові та творчі досягнення Києва. За  особливі досягнення в розбудові Києва 50 молодих талановитих киян отримають премію Київського міського голови.

Заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, олімпійська чемпіонка Олена Говорова розповіла, що вже п’ятий рік поспіль влада Києва відзначає премією талановиту молодь. Цього року таланти розподілилася за номінаціями: за наукові досягнення – 20, за творчі досягнення – 15, за внесок у розвиток молодіжного руху – 15.

Довідка. Премія заснована у 2016 році та присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки). Премію вручають в одній із номінацій громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у Києві. Лауреатів премії Київського міського голови буде урочисто відзначено в рамках молодіжної акції «Таланти Києва» з нагоди Дня молоді.

ASPI news писало, що мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко душевно привітав киян з днем міста. Також Віталій Кличко ексклюзивно прокоментував ASPI news псевдообшук в його київському будинку.