На Політехнічній демонтували лавку, яку власним коштом встановила громада

На вулиці Політехнічній демонтували лавку, яку встановили учасники ініціативи KPI urban squad. Вони впевнені, що це зробила адміністрація інституту, яка була проти облаштування громадського простору.

Щодо зникнення лавки кияни написали заяву до поліції. У відділку їм повідомили, що камера, яка була встановлена біля лавки, напередодні зламалася. Один з ініціаторів проєкту Олександр Біленко каже, що сьогодні представники КПІ не відповідають на дзвінки або кажуть, що нічого не знають.

Геннадій Новіков, учасник проєкту, додав колективні звернення працівників інституту та службові записки до адміністрації КПІ щодо демонтажу лавки. У листах стверджується, що конструкція «створює незручності для студентів», «обмежує простір, що може призвести до травмування», «не додає естетичного вигляду», «не відповідає університетському архітектурному стилю», «дестабілізує ситуацію в КПІ».

Варто зазначити, що команда отримала всі дозволи від КП ШЕУ Солом’янського району, на балансі якого знаходиться вулиця. Лавку встановили 23 травня. Вже наступного дня конструкцію намагались розібрати та вивезти. Тоді в КПІ стверджували, що це ніби то будівник неправильно зрозумів завдання.

Нещодавно біля Дніпра на Позняках вкрали оригінальні лави, встановлені за кошти Громадського бюджету. Про можливість замінити їх новими поки що не йдеться, адже на це додаткові витрати з бюджету не передбачені.