У єдиній муніципальній книгарні столиці діє знижка для власників «Картки киянина»

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Аман Моламов, в. о. директора КП «Міський магазин», розповів, що власники «Картки киянина» отримають знижку в 20% на придбання книжок у єдиній у місті муніципальній книгарні «Сяйво книги». Цікаво, що знижка діє на весь книжковий асортимент.

«У «Сяйва книги» – особлива місія. Ми не просто продаж літератури, а місце, що об’єднує людей і виконує важливу соціальну функцію. Прагнемо, щоб більше киян долучались до читання, приходили на наші зустрічі з письменниками, журналістами, художниками, підтримували гривнею авторів українських книг. Саме тому із травня запровадили для власників «Картки киянина» 20% знижку. Аби всі кияни, особливо старшого віку, могли придбати книгу, яка припала до душі, та отримали задоволення від читання», – прокоментував Аман Маломов.

Окрім цього, для власників «Картки киянина» ще один приємний бонус – знижка у 10% на напої в кав’ярні «Сяйво кави». Тож можна погортати сторінки улюбленої книги перед покупкою та насолодитись філіжанкою кави. До того ж, асортимент книгарні щотижнево поповнюється новинками українських та іноземних видавництв - кожен знайде книгу на свій смак.

У КМДА зазначили, що за місяць акції знижкою скористалися більше 50 киян.

«Старожили чудово знають «Сяйво». Адже книгарня на Великій Васильківській, 6 за цією адресою працює вже 60 років, і є однією з найстарших у столиці. Свого часу на літературних вечорах тут виступали Остап Вишня, Павло Тичина, Максим Рильський. Традицію книгарня продовжує запрошувати творчих людей на авторські зустрічі з киянами. Анонс вечорів публікуються на сторінці КП «Міський магазин» у Facebook щотижня», - нагадали в КМДА.