Національний музей історії України у Другій світовій війні запрошує киян перевірити свої знання з історії у незвичний спосіб

Із поступовим послабленням ряду карантинних обмежень столичний музей історії України починає відновлювати свою активність. Тож у порядок денний повертається мілітарі-квест та сеанси настільних ігор. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на Вечірній Київ.

Як повідомили у самому музеї мілітарі-квест проводиться на території Меморіалу та частково у залах Музею. Учасникам квесту в ігровій формі пропонують познайомитись зі скульптурними об'єктами Меморіалу та різною бойовою технікою. Окрім того ідентифікують оригінальне обмундирування різних країн в формі експозицій.

До слова, в музеї є настільна гра "2364", яка допомогає гравцям зануритись у гущу подій Другої світової війни та змоделювати їх долю за обставин, які є типовими під час воєнних дій. Від вибору учасника гри в тій чи іншій змодельованій ситуації напряму залежить фінал гри. Усі наявні ситуації грунтовані на реальних подіях того часу.

Також керівництво музею нагадує всім охочим про дотримання чинних норм карантину під час відвідування. Сама послуга діє для груп до 10 чоловік і віком від 12 років. Квест триває півтори години його вартість - 70 гривень з однієї людини.