У центрі Києва журналістка впала із електросамоката Bolt через відмову гальм. Їй відшкодували купоном на 200 гривень

Про інцидент, що стався із його подругою, розповів у facebook киянин Владислав Гребельник.

Він розповів, що його подруга - журналістка Аліна Поліщук - їхала додому з Верховної ради, де вона працює. Для цього вирішила скористатись електросамокатом сервісу Bolt. Однак в якийсь момент у самокату відмовили гальма.

"Прямо під час з'їзду з невеличкого пагорбу, неподалік Маріїнського парку. Їй довелось стрибати на ходу, щоб не втрапити під машину. Якщо ви думаєте, що це перший такий випадок — помиляєтесь. Коли вона приїхала до лікарні, у неї спитали, що ж таке сталося. І як тільки вона почала говорити про самокат, лікар перебив і вставив 4 букви — BOLT? — І після кивка Аліси медик додала — "До нас 3-4 людей щодня з цих самокатів приїжджає...", - розповів історію киянин.

Заявив також, що сам Bolt начебто в юридичній інформації повністю відмовляється від своїх самокатів, не несе відповідальності за їх обслуговування тощо.

"І це дає їм можливість зберегти себе по закону, а у нас тільки і залишається, що жарити їх новинами у Facebook... Такі речі як розповсюдження проблеми дуже і дуже гарно працює. Та відбиває бажання у потенційних клієнтів орендувати продукцію цієї компанії", - написав Владислав.

Додав, що компанія Bolt відшкодувала певну суму - дала потерпілій купон на 200 гривень для поїздок в таксі цієї ж служби.

У коментарях київська студентка поділилась своєю історією, що у неї була аналогічна ситуація на цьому ж спуску. Компанія врешті відшкодувала дівчині 500 гривень.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про схожу історію. Тоді дівчина впала з електросамоката у парку Шевченка - начебто теж відмовили гальма.