Інформаційний центр «Крим – це Україна» передали в управління Київради

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Рішення щодо передання КУ «Крим – це Україна» підтримали 92 депутати на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання.

У Київраді нагадали, що мета роботи цього центру - допомога громаді українців Криму, сприяння розвитку культури корінних народів України, iнформаційно-консультативна підтримка внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які проживають у столиці. Йдеться зокрема про адаптацію людей, інтеграцію в громаду міста Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування столиці.

«Київська міська рада, як повноважний представник територіальної громади міста Києва, створює належні умови для громадян України та сприяє зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства. Діяльність просвітницького центру спрямована на відродження української громади АР Крим та м. Севастополя, розвитку культури корінних народів України – кримських татар, караїм, кримчаків та національних меншин, які змушені були покинути свої домівки та переїхати до столиці. Нашим завданням є збереженням історичної та культурної спадщини корінних народів. У столиці створюють комфортне середовище, щоб забезпечити захист прав і свобод українців. Крим – це Україна», – наголосив Володимир Бондаренко, заступник міського голови - секретар Київської міської ради.

До слова, саме Володимир Бондаренко став ініціатором цього проекту рішення, яке депутати підтримали сьогодні, 10 червня.

Відтак, КУ «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна» передано до сфери управління Київської міської ради.