Загрози звільнення понад 100 директорів вже немає — освітній омбудсмен

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов каже, що загрози звільнення 109 директорів шкіл немає, бо Київрада ухвалила рішення та затвердила порядок проведення конкурсу.

Про це він заявив у етері Громадського радіо.

«Загрози вже немає, оскільки Київська міська рада вже ухвалила рішення і затвердила порядок проведення конкурсу (на посади директорів шкіл – ред). Ті правки, які були запропоновані «таємними документами» не прийняті, а прийнятий варіант, який конкурс легалізує. Зараз буде активізована процедура створення конкурсної комісії і проведення конкурсів.

Те, що могло статись неприємне щодо розірвання контрактів із сотнею директорів , то цього не буде», – каже Горбачов.

За його словами, найважливіше те, що навчальний рік організовано завершився, всі освітні програми виконані, а діти та вчителі пішли на канікули.

«Ми маємо позитивну тенденцію, що багато вчителів вже вакциновані, процес вакцинації триває. Я глибоко переконаний, що першого вересня освіта зможе розпочати рік у більш насиченому стан, ніж це було минулого року.

Зараз найбільша кількість скарг це скарги на реорганізацію освітньої мережі. Велика кількість людей скаржаться на те, що школи змінюють статус», – каже освітній омбудсмен.

Нагадаємо, що раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов звернувся до Київради з відкритим листом, в якому вимагав ухвалити Положення про конкурс на посади директорів шкіл.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS