Стадіон – так стадіон: киян кличуть 12 червня на масштабну руханку на НСК “Олімпійський”

Про це у facebook повідомляють організатори руханки - Інститут вертебрології та реабілітації.

Руханка розрочнеться суботнього ранку - 12 червня о 10:0. Заявлено, що спортивно-оздоровча подія "Руханка 3.0" - це наймасштабніша зарядка в Україні під керівництвом професійних тренерів та фахівців Інституту вертебрології та реабілітації.

"Очікувана кількість учасників понад 1 500 осіб. Мета проекту - залучити молодь до активного способу життя та спорту цікавим способом. Оскільки захворювання хребта і суглобів "молодшають" з кожним роком, важливо навчити кожного дбати про своє здоров'я. Малорухливий спосіб життя є причиною багатьох проблем", - запевняють організатори.

Руханка буде проходити з дотриманням карантинних обмежень на НСК "Олімпійський". Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за почиланням ТУТ.

Також із 11 до 12 години, одразу після головного тренування, на учасників заходу чекатимуть корисні майстер-класи:

Майстер-клас із йоги з провідним спеціалістом із фізичної терапії, сертифікованим викладачем йоги - Олександрою Препіяло.

Майстер-клас від Центру спеціальної підготовки про життєво важливі речі «Basic life support»

Майстер класи від спеціальних гостей - Федерації Крав-мага - «Основи особистої безпеки» та курс дитячої безпеки Krav Kids

Майстер клас зі стретчингу від Sport&Spa

Нагадаємо, у Голосіївському районі незабаром облаштують футбольне поле зі штучним покриттям. Спортивна зона з’явиться на території школи №236.

Фото надане організаторами