Київрада дозволила зробити проїзну частину в парку "Наталка"

Таке рішення було ухвалене 10 червня на пленарному засіданні II сесії Київради, повідомляє Depo.Київ х посиланням на пресслужбу КМР.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, дорогу буде передано на баланс КП "ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району" у зв'язку з необхідністю кваліфікованого догляду за станом дорожнього покриття.

Чорній зазначив, що йдеться про 425 метрів дороги, розташованої вздовж парку "Наталка", яка не є частиною парку.

"Зазначений автошлях досі не передано на баланс обслуговуючим комунальним підприємствам та, відповідно, не утримується, належним чином. Незадовільний стан дорожнього покриття викликає справедливе обурення мешканців району. Дорога біля сучасного парку не може бути занедбаною, тому у неї має зявитись ефективний кваліфікований господар", – сказав він.

Депутат наголосив, що проїзд уздовж парку "Наталка" від шлагбаума до річки "Дніпро" залишатиметься в обмеженому доступі. Рішення жодним чином не порушує права громади, там і надалі залишатиметься пішохідна зона.

За словами Чорнія, найближчим часом міська влада планує розпочати роботу з інвентаризації Оболонської набережної, яка, наразі, за жодним балансоутримувачем не закріплена.