Київрада прийняла рішення, яке допоможе зберегти зелену зону біля метро "Шулявська", - Кличко

Столичні депутати підтримали ініціативу мера Києва Віталія Кличка про викуп частини зеленої зони, яка розташована біля метро Шулявська в районі монумента з танком. Рішення було направлено для підтримки киян у питанні протистояння забудовникам, готових знищити паркову зону.

Про це Віталій Кличко повідомив 11 червня в Телеграм-каналі. Йдеться про територію за адресою проспект Перемоги, 50-а. рішення було прийнято на засіданні Київради 10 червня.

"Щоб запобігти скандальному будівництву, проти якого виступають активісти та чимало киян. І створити там зелену зону. Депутати підтримали таке рішення", - пише градоначальник.

Крім того, Кличко повідомив, що в Києві з'являться два нових сквери. Об'єкти будуть розташовані в Дніпровському районі та Печерському.

Ще одна значуща подія, яка має відбутися за сприяння Київсвітла, стосується збереження території біля озера Вирлиця. Як заявив столичний мер, на найближче засідання Київради столична влада готує проєкт рішення про надання даної території природно-заповідного статусу. За словами Кличка, це також допоможе зберегти там велику зелену зону.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко 10 червня анонсував розгляд Київрадою питання викупу ділянки на проспекті Перемоги. Це дозволить запобігти скандальному будівництву.Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що в столиці вперше за останні вісім років відкриють нову станцію метро. Також Віталій Кличко ексклюзивно прокоментував ASPI news псевдообшук в його київському будинку.