До літнього сезону в Києві вже готові всі 14 комунальних пляжів. Коли й де можна скупатись?

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Столиця, як завжди, ретельно підготувалася до початку літнього сезону. Аби мешканці Києва могли з комфортом і безпечно відпочивати в місті. На сьогодні всі 14 комунальних пляжів готові приймати відвідувачів», — розповів він.

За словами Віталія Кличка, на комунальних пляжах вже обладнали роздягальні, пункти рятувальників та громадські вбиральні. Також місто визначило 18 зон масового відпочинку біля води, але без купання.

Офіційно сезон поки не стартував, оскільки вода в Дніпрі ще прохолодна, а відпочинок з купанням, згідно з нормами, дозволений при температурі, вищій за 17 градусів.

На всіх комунальних пляжах, за словами мера столиці, будуть чергувати понад 120 рятувальників, а також водолази й матроси-рятувальники комунального підприємства «Плесо».

«Також цього року столиця подала дев’ять муніципальних пляжів для отримання міжнародної екологічної відзнаки «Блакитний прапор». Ця відзнака означає те, що пляжі відповідають найвищим світовим стандартам безпеки та комфорту», — додав Кличко.

Де можна скупатися?

Кличко не уточнив, про які 14 пляжів йдеться. Водночас підприємство «Плесо» у коментарі виданню LIGA.

Life 9 червня показало карту зі столичними пляжами, де рекомендують купатися.

Список місць для купання у Києві:пляж «Пуща-Водиця» в Оболонському районі;пляж «Вербне», Оболонський р-н;пляж «Чорторий», Деснянський р-н;пляж «Троєщина»;пляж «Райдуга», Воскресенка;пляж «Центральний» на Трухановому острові;пляж «Веселка», Дніпровський р-н;пляж «Молодіжний», Дніпровський р-н;пляж «Венеція», Гідропарк;пляж «Дитячий», Гідропарк;пляж «Передмістна-Слобідка», Гідропарк;пляж «Золотий», Гідропарк;пляж «Тельбін», Березняки;пляж «Галерна», Корчувате.