Тонна землі і полуниця: київські рятувальники демонтували рештки балкону-городу, облаштованого на 6 поверсі

Демонтувати рештки конструкції, яка обвалилась, направили рятувальників «Київської служби порятунку» (КАРС), передає КМДА.

Також допомагали співробітники київського управління ДСНС. Незвична прибудова до балкону з'явилась на 6 поверсі в багатоповерховому будинку на вулиці Архітектора Вербицького, що в Дарницькому районі. Та в якийсь момент город  не витримав і обвалився.

«Сталося це через прикріплені до нього торси, які утримували велику й тяжку навісну конструкцію, наповнену землею: господар квартири розвів на балконі цілий город, вирощував полуницю. Стеля не витримала ваги майже 1 тони ґрунту, що наповнював суцільну «грядку», й обвалилася. Ніхто із сусідів та перехожих не постраждав», - зазначили в КАРС.

Аби демонтувати рештки конструкції, рятувальникам знадобилась спеціальна пожежно-рятувальна техніка та обладнання.

«На жаль, ми вкотре стали свідками того, що надзвичайні події та ситуації у нашому місті трапляються через людський фактор. Хтось проводить небезпечні ремонтні роботи у своїх помешканнях чи облаштовує на балконах небезпечні й ненадійні конструкції та прибудови. Звертаюся до киян із проханням бути відповідальними власниками майна. Не створюйте передумов для виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожуватимуть вашій безпеці та безпеці інших», - наголосив після виконаних робіт директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.