Київрада дозволила створити дорогу для проїзду автомобілів у парку «Наталка»

Київрада передала на баланс комунальників Оболонського району автомобільну дорогу у парку «Наталка». Депутати сьогодні розглядали відповідний проєкт рішення.

Йдеться про 425-метрову дорогу, яка перетинає парк, від шлагбаума до Дніпра. Зараз вона є безгосподарною й ніким не утримується. У пояснювальній записці до проєкту необхідність передачі дороги на баланс ШЕУ Оболонського району обґрунтовувалась її незадовільним станом, що «викликає обурення мешканців району».

Ділянку на Оболоні буде передано до комунальної власності територіальної громади міста Києва, з метою ремонту, прибирання та утримання в цілому. Обіцяють, що проїзд уздовж парку «Наталка» від шлагбаума до річки Дніпро залишатиметься в обмеженому доступі.

У той час депутат Київради Богдан Чорній, який подав проєкт на розгляд, заявив про облаштування проїзду спецтехніки. У коментарях до допису нардепки «Слуги народу» Олени Шуляк він показав звернення ШЕУ, в якому підрозділ Київавтодору просить передати їм дорогу для ремонту і проїзду великогабаритної спецтехніки. Цю необхідність пояснюють появою моста на Оболонський острів, що його в майбутньому обслуговуватиме «Київшляхміст».

Пішохідний міст на Оболонський острів почали будувати восени 2020 року. Конструкцію у вигляді хвилі розробила компанія архітектора Андрія Миргородського. Проєкт також передбачає створення на Оболонському острові розважального парку.