Нова багатофункціональна медична клініка відкрилася в Ірпені

Медична мережа Добробут здійснює активну експансію на медичному ринку України. Зараз в неї входять вже сімнадцять клінік, зовсім недавно відбулося поглинання мережею Добробут великої клініки Борис, і ось знову відкрилася нова - в місті Ірпінь. Це перша клініка за межами Києва і власники Добробуту зупинятися не планують. На черзі інші міста України та великий кардіологічний центр в столиці.

«Ми хочемо стати ближче до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. Добробут виходить за межі Києва, і першим кроком в реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені», - повідомив Олег Володимирович Калашніков, генеральний директор медичної мережі.

Треба відзначити, що Ірпінь одне з міст Київської області, що найбільш інтенсивно розвиваються. Завдяки близькості до Києва житло в ньому користується попитом, тому місто активно будується. Населення збільшується і, відповідно, вимагає більше послуг, в тому числі й медичних.

«Багато жителів Ірпеня і сусідніх міст їздять за отриманням медичних послуг в Київ. Я щиро радий, що клініка Добробут відкрилася саме в Ірпені, бо вже сьогодні наші городяни зможуть отримати висококваліфіковану допомогу, не виїжджаючи до столиці. Той факт, що в нашому місті з'явилася клініка такого рівня, свідчить про те, що Ірпінь - привабливе для підприємців та інвестицій місто. Це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку» сказав на відкритті мер міста Ірпінь Олександр Григорович Маркушин.

Медичний центр для дорослих і дітей Добробут в місті Ірпінь відкрився 10 червня зі всіма відповідними до урочистого свято атрибутами. Найцікавішою частиною програми стали екскурсії по клініці, які провели самі лікарі. Гості оглянули триповерхову будівлю площею 1500 кв. м, включаючи кабінети фахівців, діагностичне обладнання, emergency-палати. Що стосується останнього, то в Добробуті працюватимуть дві бригади невідкладної допомоги, які можуть миттєво реагувати на виклики по Ірпеню і при необхідності доставлять пацієнта в стаціонар.

У клініці представлений повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг. Приймають, як дитячі, так і дорослі лікарі. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним обладнанням, в тому числі апаратом МРТ. Вражають і стоматологічні кабінети. Лабораторну діагностику здійснюють партнери клініки, але забір матеріалу для лабораторії відбувається на місці, так само і результат дослідження безпосередньо отримує лікар, пацієнтам не потрібно окремо відвідувати лабораторію. У клініці існує попередній запис та смс-інформування.

Що стосується дітей, то в Добробуті до них особливий підхід. Так, наприклад, в клініці Добробут вперше ввели VR-вакцинацію. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється для дитини в захоплюючу подорож по казкових планет.