«Мистецтво не вічне»: усіх охочих запрошують відвідати виставку колажу в Музеї історії Києва

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Музеї історії Києва триває масштабна Міжнародна виставка колажу «Мистецтво не вічне».

Цікаво, що виставку можна відвідати до 28 червня.

Захід відбувається в межах першого в Україні фестивалю сучасного колажу CUTOUT COLLAGE FESTIVAL, який має на меті популяризацію колажу як невід’ємної складової сучасного мистецтва.

«Мета нашого фестивалю - це просування колажу як мистецтва. У межах цього фестивалю ми робимо три виставки - виставка міжнародних колажистів, українських коложистів та open-call - нові молоді коложисти, яким ми даємо шанс бути почутими й побаченими», - розповіла Катя Сита, співзасновниця виставки.

До слова, фестиваль проходить одночасно на двох майданчиках за участю визнаних українських та іноземних колажистів. У межах фестивалю також відбувається open-call для молодих українських митців.

На виставці є не тільки колажі, а й DJ-сети, які своїм звучанням налаштовують митців на творчість.

«Тут у нас представлено 11 міжнародних авторів. Це автори з Польщі, Латвії, Іспанії, Америки, Голандії, Португалії, Австрії та Великобританії. Це неймовірно. Ми дуже вдячні, що маємо нагоду представити таких авторів. Деякі з них виставляються вперше, а деякі вже мають певне ім'я в цьому виді мистецтва», - зазначила співзасновниця виставки Аннет Сагаль.

Відкриття частини виставки, яку представляють українські художники-колажисти, відбудеться 11 червня ввечері в галереї «РА», що на вул. Богдана Хмельницького, 32.

Вартість квитка - 50 гривень.