В Києві патрульні повернули батькам 10-річного мандрівника, який втік з дому (Фото)

В Києві виявили 10-річного хлопчика, який був у парку без нагляду дорослих. Патрульні з’ясували, що 10-річний хлопчик втік з дому, після конфлікту з матір’ю. Інспектори передали дитину рідним та провели профілактичну бесіду.

Столичні патрульні повернули малого мандрівника батькам. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва у п'ятницю, 11 червня.

"Учора на лінію 102 надійшло повідомлення про хлопчика, який перебував у парку без нагляду дорослих. Поліцейським, які прибули на виклик, дитина повідомила своє ім’я, дату народження, номер школи, до якої ходить. 10-річний хлопчик розповів, що втік з дому після конфлікту з матір’ю. Патрульні з’ясували, що мама дитини вже заявила про його зникнення і він перебував у розшуку. На щастя, у цих пригодах з хлопчиком нічого поганого не сталось. Інспектори передали дитину рідним та провели профілактичну бесіду як з батьками, так і з їхнім сином. Про подію патрульні повідомили ювенальну превенцію", – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що в Києві іноземці побили та викрали чоловіка, щоб стягнути з нього борг. Також ASPI news повідомляло, що в Харкові, під час конфлікту з компанією молоді, чоловік підірвав гранату, п'ятеро людей госпіталізовано.