Від боксерського рингу до мерії: мер Києва Віталій Кличко святкує ювілей

Його прес-служба в Києві повідомила, що святкування пройде в тісному сімейному колі в Європі, інформують Економічні новини .

Віталій Кличко - триразовий чемпіон світу у важкій вазі, чемпіон Європи з боксу серед професіоналів за версією EBU, володар звань «Почесний» і «Вічний» чемпіон світу з боксу в версією WBC.

З 2014 року - мер Києва.

Кличко підтвердив свій пост мера столиці України міста Києва на чергові п'ять років в листопаді минулого року. Кажуть, що у нього є амбіції зайняти більш високий політичний пост в Україні.

"Сьогодні, в день свого ювілею, можу сказати, що вистояв 50 раундів!:)))

Я всього в житті досягнув сам. І продовжую працювати над собою. Головне – мати мету і наполегливо йти до неї. Ніколи не опускати рук. Нічого не боятися і не зважати на тих, хто не віритиме в тебе.

Бути сильним і ставити перед собою високу планку. Я завжди так робив", - написав Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

Експерти припускають, що в 2024 році Кличко буде балотуватися в президенти, на відміну від 2014 року.

Після декількох обшуків на муніципальних підприємствах і в оточенні Кличка, мер звинуватив офіс президента Володимира Зеленського в спробі домогтися його усунення від влади, щоб таким чином усунути конкурента. Втім, Кличко регулярно заперечує, що у нього є амбіції на вищий пост в державі.

За більш ніж сім років роботи на посаді мера колишній професійний боксер в основному зосередився на перетворенні столиці з її трьома мільйонами жителів в "зелені легені" України.

Він з радістю відкривав фонтани і нові парки в столиці та ремонтував дороги. Однак, незважаючи на обіцянки, прогрес в ремонті доріг невеликий. До цього часу не відкрито жодної станції метро.