Київ затопило, а кияни не злякалися і влаштували водні розваги (Відео)

У понеділок, 19 липня, в Києві випала рекордна кількість опадів, які практично затопили місто. Але, киян це зовсім не засмутило, вони влаштували розваги на воді.

Жителі столиці плавали на надувних колах, каталися на велосипедах по калюжах, а відомий блогер навіть переплив водну перешкоду. Відео вони публікують в соцмережах.

Київський блогер Антон Мурафа влаштував "сміливий заплив" в калюжі. Хоч калюжа і не глибока, він вдав, що важко перепливає перешкоду. А поруч стоїть чоловік, випадковий перехожий, вода дістає йому лише до колін. А на Оболоні стався ще один кумедний випадок - дівчина принесла до затоплення пішохідного переходу надувного фламінго і влаштувала на ньому водні розваги - просто почала плавати по переходу. За цим спостерігали здивовані перехожі. У столиці помітили ще одні водні розваги. Цього разу чоловік покатався по глибокій калюжі на велосипеді.

Нагадаємо, на Київ раптово випала потужна злива з сильними поривами вітру. Також ASPI news повідомляло, що в Києві через сильну зливу ввели оперативне положення, що стосується роботи міського транспорту.