КМДА зірвала конкурс на створення спортивної зони у Гідропарку. Тепер там пляжний клуб

На території міського пляжу «Молодіжний» планували створити спортивний майданчик. У квітні минулого року КМДА оголосила інвестиційний конкурс, який так і не змогла завершити попри обрання переможця.

За умовами інвестиційного конкурсу, передбачалось створення на території острова Долобецький у Дніпровському районі спортивних та дитячих майданчиків, чотирьох волейбольних полів та басейнів. Планувалось, що об’єкти з часом безоплатно будуть передані у комунальну власність міста.

У конкурсі приймали участь дві компанії «Джад інвест» та «Укрспорттрейд». Перша надала пропозицію щодо розміру платежу в 52,6 тисячі гривень, друга – 7395 гривень. Перемогу отримала «Джад інвест». Водночас «Укрспорттрейд» подала декілька скарг щодо неповної відповідності наданих переможцем банківських гарантій конкурсній документації. Питання були успішно вирішені, повідомили представники «Джад інвест».

У лютому 2021 року КМДА досі не затвердила результати конкурсу та не уклала договір з переможцем. У компанії розповідають, що звернулись до суду, який визнав противоправною діяльність держадміністрації. ОАСК зобов’язав КМДА прийняти розпорядження про затвердження переможця конкурсу. У червні цього року КМДА скасувала рішення в частині обрання переможця.

Кияни скаржаться, що на пляжі «Молодіжний» облаштували клуб «Лагуна», який займає частину комунальної землі та заважає відпочивати.