У центрі Києва блогери розгромили арендовану квартиру заради відео для TikTok (Фото)

Київська міська прокуратура повідомила, що молодики, які влаштували погром в орендованій квартирі у Києві, постануть перед судом. Зловмисники завдали збитки власниці квартири на суму понад 370 тисяч гривень.

Київська міська прокуратура розповіла, що 11 квітня 2020 року компанія молодих людей арендувала подобово квартиру по бульвару Лесі Українки у Києві. Молодики напилися і почали трощити в квартирі меблі та псувати інтер’єр: кухонним ножем порізали натяжну стелю, зірвали шпалери, розбили та пошкодили всю наявну в квартирі побутову техніку, елементи інтер’єру та дрібні побутові прилади, меблі, у тому числі скляні. Також вони палили цигарки та голосно слухали музику. І знімали свої дії на камеру мобільного телефону та в подальшому відзняте відео у TikTok. Дії молодиків кваліфіковано як умисне знищення чужого майна та хуліганство, вчинене групою осіб (ч.1 ст. 194, ч. 2 ст. 296 КК України).

Раніше повідомлялося, що вагони у потязі "Укрзалізниці" Дніпро-Одеса були розгромлені юними спортсменами. Юні гімнасти залишили після себе обірвані фіранки і гори сміття на столах та підлозі. Юні гімнасти приїхали на змагання з Дніпра.