КМДА витратить майже 2 мільйони гривень на Студентську Лігу сміху

Департамент молоді та спорту КМДА уклав угоду з фірмою «Ліга життя» для організації Студентської Ліги сміху, повідомляють Наші гроші.

Організація заходу, який відбудеться цього року, коштуватиме 1,95 мільйона гривень. Закупівлю провели за переговорною процедурою.

У цю суму входять режисерування і художнє оформлення заходу, оренда обладнання, кава-брейки для учасників чотирьох етапів, дизайн реклами, послуги ведучих, відеосюжети, фото- й відеопослуги, трансляція, майстер-класи, а також маски, антисептики та термометри.

Як пише замовник в обґрунтуванні, у травні до нього звернулась ГО «Ліга життя» із проханням надати фінансову підтримку «Студентській лізі сміху 2021». Сценарій заходу належить ТОВ «Квартал 95» Тімура Міндіча, Сергія Шефіра та Бориса Шефіра.

У квітні «Квартал 95» уклав з ТОВ «Ліга сміху» ліцензійний договір про передачу й відчуження виключного права на реалізацію сценарію. З огляду на це замовник вирішив провести нинішню закупівлю за переговорною процедурою з метою захисту авторських прав.

Київська фірма «Ліга життя» заснована три місяці тому. Його засновниця та директорка – Альона Антонова, яка на торішніх виборах висувалась у Київраду від партії «Слуга народу». Зараз особа з тим же прізвищем, ім’ям і по батькові є позаштатною помічницею народної депутатки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої.