З`явилися деталі ремонту кінотеатру «Братислава», що на Оболоні

Цьогоріч з бюджету міста було виділено сім мільйонів гривень на першочергові роботи, які є підготовкою до повної реконструкції кінотеатру.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

Зокрема, там планують облаштувати три зали, фоє для проведення виставок, святкових подій, ігрової зони для дітей, конференц-зали та хореографічну студію. Також там зроблять систему теплопостачання та хочуть встановити сонічні батареї.

«За кошти, які у цьому році виділило місто, вже почались ремонтні роботи. Наразі ми підготували бюджетний запит на наступний рік, оскільки кінотеатр потребує встановлення системи теплопостачання, застосування новітніх енергозберегаючих технологій, облаштування трьох залів, фоє для проведення виставок, святкових подій, ігрової зони для дітей, конференц-залів та хореографічної студії. У планах на даху будівлі встановити сонячні батареї. Також відреставрований кінотеатр буде пристосовано до комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення», – підкреслила Ганна Свириденко.

Як зазначила депутатка, частина робіт з підготовки до реконструкції кінотеатру «Братислава» вже виконана.

«Територія кінотеатру вже розчищена від сміття, йдуть роботи з укріплення даху. Разом з директором КП «Київкінофільм» та представниками компанії-проєктувальника ми позначили подальші кроки, які допоможуть не допустити руйнування кінотеатру. По-перше, це ремонт покрівлі, укріплення зовнішніх фундаментних конструкцій та ремонт щитової», – розповіла Ганна Свириденко.

Нагадаємо, на Оболоні розпочали ремонтувати кінотеатр «Братислава». Загальна вартість робіт складає 96 млн грн.