До кінця року в Києві поремонтують джерело електропостачання, яке живить струмом вулиці центру

До кінця року у центрі Києва реконструюють розподільчий пункт електроенергії (РП) № 11. Старе електрообладнання замінять на сучасне, повідомляє прес-служба ДТЕКу.

Вказаний пункт розташований на вулиці Шота Руставелі, 10, його збудували ще у 1938 році для розподілу електричної потужності між трансформаторними пунктами. Він постачає струм по вул. Кропивницького, Басейній, Шовковичній, Дарвіна, Круглоуніверситетській, Великій Васильківській, Толстого, Терещенківській, Саксаганського та Тарасівській.

«В реконструкцію РП-11 ми вкладемо понад 7 мільйонів гривень. В результаті 187 житлових багатоповерхівок, 4 школи, 5 лікарень, велика кількість торгових, офісних, спортивних будівель та закладів харчування центру Києва отримають надійне та сучасне джерело електропостачання», – зазначив виконуючий обов'язків генерального директора ДТЕКу Денис Бондар.

Під час реконструкції в РП-11 змонтують нові розподільчі комірки та вимикачі. Повідомляється, що оновлене обладнання не міститиме у своїй конструкції масла, що потенційно може стати джерелом забруднення.

Окремим напрямком будівельно-монтажних робіт на енергооб'єкті стане приведення у належний стан його зовнішнього вигляду та відновлення благоустрою на території довкола.

Очікується також, що до кінця року на Троєщині проведуть масштабне оновлення електромереж.