У Києві побилися через анархіста, причетного до нападу на ветерана (ВІДЕО)

Почалося завершальне засідання суду у справі анархіста Болєнкова. На засідання вже прибула колонна патріотичних активістів.

У метро на патріотичних активістів напали представники анархістських угруповань. Про це пише Євген Карась у своєму Телеграм-каналі. "Втрати є з обох сторін" - заявив чоловік.

Відео бійки ви можете подивитися на нашому Телеграм-каналі.

Як повідомлялось, співробітники Національної поліції і Служби безпеки України обшукали квартиру білоруського активіста Олексія Боленкова в Києві 21 квітня і попередили його про примусове видворення з території України.

Адвокати Боленкова оскаржили в суді рішення СБУ про депортацію. Однак, Шевченківський районний суд Києва 22 червня відмовив у задоволенні скарги. Сьогодні Шостий апеляційний адміністративний суд переглядає рішення Шевченківського районного суду міста Києва стосовно Боленкова.

Боленков – білоруський та український активіст, народився у місті Жлобин у Білорусі. Хлопець заснував ліворадикальне угрупування "Революційна дія", яке серед іншого здійснило напад на ветерана АТО Дмитра Вербича. Серед іншого Болєнкова, за нашими даними, звинувачують у підпалі вежі мобільного зв'язку під Києвом на "підтримку курдів".

Нагадаємо:

http://nova.net.ua/u-lvivskomu-aeroportu-sapery-pereplutaly-noutbuk-z-vybukhivkoiu-ta-pidirvaly-ioho-foto/