Кличко обіцяє звільнити винних, якщо Подільський міст не здадуть цьогоріч

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це Кличко заявив під час засідання Київської міської ради.

"Що стосується будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу - об'єкт що будується десятками років, об'єкт цей вкрай важливий і люди, які живуть на Троєщині, відчувають на собі, коли годинами стоять в заторах. Подільсько-Воскресенський мостовий перехід зможе зняти цю напругу", - розповів Кличко.

За його словами, пандемія коронавірусу внесла зміни в строки будівництва мосту. "Але тим не менше я неодноразово говорив, що нам потрібно і вкрай важливо, до кінця цього року автосполучення між правим і лівим берегом повинно вже відбуватися", - сказав він.

Кличко зауважив, що у разі нездачі об'єкту до кінця року будуть прийняті кадрові рішення.

"У мене є зам, який відповідає за транспортну інфраструктуру (Олександр Густєлєв - ред.) і також зона його відповідальності будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Це принципове для мене питання, я особисто озвучував ті терміни... І якщо Подільсько-Воскресенський мостовий перехід не буде вчасно введений в експлуатацію, як обіцяли, і автосполучення не буде, відповідно від цього будуть зроблені висновки, і та людина, яка бере на себе відповідальність, - буде звільнена", - наголосив Кличко.

Як повідомлялося, автомобільне сполучення між лівим і правим берегами Дніпра по Подільсько-Воскресенському мосту планують запустити наприкінці 2021 року; наступним етапом буде будівництво метро на Троєщину.