Планові відключення електроенергії в Київській області 13 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 13 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Баришівський

Семенівка: Аршавська, Піщана, Будівельників, Коротченко, Братів Греськів, Шевченка, Гайова, Шевченка пров., Маяковського, Молодіжна, Вишнева, Мисливська, Червоноармійський, Корольова, Центральна, Зарічна, Семенівська, Дніпропетрівська, Народна, Лісна

Леляки: Вигонська, Квітнева, Мирна, Горького, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Баришівський

Баришівка: Київський шлях, Ломоносова, Селянська, Бориспільська

Швачиха: Індустріальна

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Сквирське Шосе, Миру, Івана Мазепи

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Храпачі: Кооперативна, Кооперативний

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Урожайна, Миру, Пишканя, Пишканя пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Василів: Садова, М.С.Стадника, Ставок

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка: Незалежності, Проїздна, Новоселиця

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Сухоліси: Польовий, Польова

Йосипівка: Молодіжна, Польова

Узин: Озерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Василів: Поповича пров., Поповича, Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Турчанінова

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Богуславський

Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова

Ремонтні роботи

з 9 по 20 год

Богуславський

Богуслав: Шкільний, Андрія Зозулі, Шкільна, Франка, Училищна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Степана Криворученка, Братуся, Пречистенська, Польова, Симона Петлюри, Глибоцька, Шкіля

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гора: Горіхова, Польова, Гоголя, Проектна, Київська, Чубинського, Зоряна, Вишнева, 8 Березня, Пушкіна, Західна, Бориспільська, Польова II, Л.Українки, Локаторна, Центральна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров.

Мартусівка: Бориспільська

Чубинське: Дачна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Процiв: Івана Кудрі

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Генерала Шовколовича, Генерала Небогатова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Галинка: Центральна, Нова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Шевченкове: Механізаторів, Кошового, Київська, Гоголівська, Козацька, Макаренка, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Михайлівська, Нова, Незалежності, Райдужна, Гіталова, Шкільна, Глібова, Вокзальна, Космонавтів, Бобрицька, Кругла, Першотравнева, Залізнична, Матросова, Гілляччя пров., Гілляче, Молодіжна, Вишнева, Молодіжний, Шевченка, Аеродромна

Бобрик: Лесі Українки, Шевченка, Коцюбинського, Колгоспна, Теплична, Франка, Молодіжна, Кленова, Матросова, Козацька, Лісова, Михайлівська, Соборності, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова

Гайове: Центральна

Требухів: Першотравнева, Вокзальний, Вокзальна

Пухівка: Радгоспна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Гагаріна

Калита: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Васильківський

Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Технічне переоснащення

з 10 по 20 год

Васильківський

Березанщина: Яблунева, Васильківська, Київська, Львівський

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Васильківський

Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Калинівка: Новий, Механізаторів пров., Вишнева, Олега Кошового, Механізаторів, Українська, Молодіжна, Залізнична, Київська, Лісова, Весняний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Рославичі: Дачна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Вишгородський

Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Вишгородський

Димер: Шевченка, Пугачова, Сонячна, Урицького пров., Соборна, Кіщука Володимира, Калинова, Революції

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Вишгородський

Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Згурівський

Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Феневичі: Шевченка, Поліська, Соборна, Молодіжна, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Дитятки: Чорнобильська, Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Дитятки: Озерний, Колгоспна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Ірпінський

Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського

Коцюбинське: Пономарьова

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Ленінградська, Калініна, Котляревського, 10 Лінія

Ворзель: Горького

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Лісовий, Хутірська, Сонячний, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квартал Онтаріо, Квіткова, Лісова

Забуччя:

Гурівщина: Благовісна

Козинці: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, 3 Лінія, Мічуріна, Світла, Коротка, Хутірська, Урочище Потоки, Зелена Долина, Абрікосова

Забуччя: Світла, Рідна, Лобановського

Ірпінь: Озерний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Янтарна, Красний Пахар, Володимирська, Петрівського

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Леніна, Миру, Покровська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Петрушки: Шевченка, Гагаріна, 40 років Перемоги, Ломоносова, Лесі Українки, Миру, 40-річчя Перемоги пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне переоснащення

з 6 по 20 год

Кагарлицький

Ржищів: Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева

Панікарча: Садова

Халча: Виселкове

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Кагарлик: Героїв Крут, Котовського пров., Архітекторів пров., Пікуля, Архітекторів, Трохименка Карпа, Січових Стрільців, Журавлина

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Калинівка: Київська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Грузьке: Франка, Ватутіна, Зарічна, Київська, Піонерська, Леніна, Невизначена

Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна, Калініна, Червоноград, Кірова, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Залізнична, Агробудівельна, Бродівська

Бишів: Брусилівська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Макарівський

Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Макарівський

Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Сонячна, Гагаріна, Франка, Соборності, Гоголя пров., Академіка Ремесла, Черненка, Франка пров., Чкалова, Корсунська, Михайлівська, Героїв Небесної Сотні, Бузницького, Тичини пров., Стрільця, Вершути, Деркача пров., Заслонова, Миронівка, Конституції, Чайковського, Привокзальна пров., Коцюбинського, Перемоги, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського, Гоголя, Чехова, Паризької Комуни, Степова, Івана Мазепи, Матросова пров., Матросова, Толстого, Ватутіна, Красилівська

Ходорів: Жовтнева

Центральне: Центральне

Гулі: Лугова

Росава: Гагаріна, Новосілка

Карапиші: Соборна

Зеленьки: Коцюбинського, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Миронівка: Миронівка, Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка, Корсунська, Будівельників, Захарченка, Стрілецька, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна, Корсунський, Полуботка, Берегова, Соборності

Владиславка: Центральна, Корсунська, Берегова, Павла Полуботка, Набережна, Будівельників, Заводська, Академіка Кириченко

Юхни: Хутірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Карапиші: Сагайдачного, Кривошеї

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Миронівський

Козин: Бесарабівка, Самарка, Садова, Козин

Кутелів: Жовтнева

Маслівка: Учгосп, Маслівка

Потік: Потік

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Миронівський

Росава: Центральна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Владиславка: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Долина: Миру, Франка, Солов`їна, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Перше Травня: Поповича, Чорноморська, Нова, Центральна, П. Гудима, Зарічна, Верхній, Зелений, Першотравнева, Лісова, Маяковського, М.Рильського, СТ “Лісник”, СТ “Зв’язківець”, Зв'язку, М. Васильківського

Нові Безрадичі: Тиханська

Українка: Промислова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Трипільська, Каштанова

Копачів: Затишний, Миру, Дубинська, Мирний, Ковалівський, Центральна, Дачний, пров. Будівельників, Зелений бір, пров. Котеджний, Шовковична, Гагаріна, Свиридівська, Острівний, Зарічна, Вишнева, Леніна, Південна, СТ "Зарічне", Шевченка, Парковий, Горького, СТ "Либідь", Хуторянська, Лісова, Березовий, Квітуча, Кленова, Польовий

Застугна: Вишнева

Шевченкове: Гагаріна

Мала Вільшанка: Джерельна, Шевченка, Миру, Молодіжна, Горького, Польова, Садова

Германівка: Михайлюка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Небесної сотні, Переяславська, Василенка, Ярмоленка

Переяслав-Хмельницький: Прибережна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Воскресенське: Садова, Набережна, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Альтицька, Святого Єфрема, Приальтицька, Альтицький пров., Андрієвича Якова, Миру

Помоклі: Щорса

Мазінки: Альтицька

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Набережна, Озерний, Нова

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Мазінки: Пушкіна, Польова, Поліська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Троїцьке: Дворянська, Лісова, Загребля, Бандурівка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Сквирський

Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Станіславчик: Шевченка, Садова, Набережна

Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова, Олександра Бачинського, Кравців, Тернового

Розкішна: Першотравнева

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Ставищанський

Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні

Тетіїв: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Плоске: Садова, Центральна, Кузенного, Берегова

Дубівка: Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Тетіївський

Тетіїв: Панченка пров.

Дзвеняче: Степова, Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Центральна

Михайлівка: Центральна, Жовтнева, Перемоги, 8 Березня, Миру, Квітнева, Шевченка, 1-го Травня, Лісова, Садова

Тарасівка: Залізнична

Теліжинці: Першотравнева, Чепури, Набережна, Гориста, Вишнева, Лісова, Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Шевченка, Миру, Молодіжний, Молодіжна, 60-річчя Жовтня

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Галайки: Садова, Петрівського, Леніна, Миру, Петровського пров., Радянська, Механізаторів, Зарічна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Дібрівка: Вишнева, Середня, Скарбова, Мічуріна, Центральна, Козацька, Жовтнева, Шевченка, Садова, Степова, Першотравнева, Польова, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Богдана Хмельницького

Росішки: 60-річчя Жовтня, Дружби, Шевченка, Суворова, Миру, Гагаріна, Лугова, Центральна, Перемоги, Матросова, Комарова, Молодіжна

Тетіїв: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Фастівський

Дорогинка: Грисюка, Грисюка пров., Дачна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Фастівський

Пришивальня: Польова, Набережна, Набережний, Набережний пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Заводський, Миру, Гагаріна пров., Гагаріна, Дружби

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Фастівський

Фастів: Транспортна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Фастівський

Фастів: Андрія Шептицького, Андрія Саєнка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Андрія Шептицького, Комарова, Робітнича, Трудова, Кулібіна, О. Зінченка, Прораб. містечко

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Усунення дефекту

з 8 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Фастівський

Василівка: Лісова, Дивинська

Великі Гуляки: Леніна, Шкільна, Дачна, Воровського, Шевченка, Шевченка пров., Гагаріна

Фастів: Житомирський пров.

Дідівщина: Вулиця невизначена, Шевченка, Незалежності

Деминівка: Франка, Миру, Лісна

Томашівка: Артема

Ремонтні роботи

з 6 по 15 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.