​​Прокуратура знову провела обшуки в КМДА

У Департаменті земельних ресурсів та апараті Київської міської державної адміністрації в рамках кримінального провадження прокуратура провела обшуки. Зокрема, за фактом можливих неправомірних дій з боку посадових осіб місцевої влади, які позбавили Апарат РНБО права постійного користування земельною ділянкою по вул. Щусєва.

У прокуратурі повідомили, що вказана ділянка була раніше передана РНБО в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури. Проте, згодом це право було припинене через те, що ділянка не використовувалась за призначенням.

Водночас в прокуратурі стверджують, що при ухваленні рішення посадові особи апарату РНБО не були повідомлені. На думку прокурорів, це створює передумови для визнання рішення КМДА про вилучення земельної ділянки з користування РНБО в 2019 році незаконним.

«‎‎З метою відшукання та вилучення документів, що мають доказове значення для слідства, 10 вересня в департаменті земельних ресурсів та Апараті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі постанови суду проводяться обшуки»‎, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Києві правоохоронці виявили факт розкрадання коштів, які були виділені на капітальний ремонт прибудинкових проїздів у Солом’янському районі міста, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Також повідомляли, що правоохоронці розслідують справу щодо привласнення коштів, виділених на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро.