У застосунку "Київ Цифровий" з'явиться сервіс відстеження руху транспорту

КП "ГІОЦ" у співпраці з КП "Київпастранс" розробляє новий сервіс "Рух транспорту", який з'явиться у застосунку "Київ Цифровий" і надаватиме користувачам дані про міські зупинки та маршрути, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Завдяки сервісу користувачі зможуть знаходити в застосунку потрібні зупинки та маршрути автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також стежити за рухом транспорту на мапі. Пошук можна буде здійснювати за номером маршруту або назвою зупинки.

Крім того, програма відображатиме час відправлення транспорту, зупинки на кожному маршруті й інформацію, на якій зупинці можливо здійснити пересадку. Потрібні маршрути користувачі зможуть додати в "Обране".

Наразі розробники готують "Рух транспорту" до релізу в бета-версії. До тестування залучатимуть користувачів, які зможуть залишати коментарі та пропозиції.

Також продовжать удосконалювати сервіси QR-квитків і транспортної картки для зручної оплати проїзду. Наразі QR-квитками в застосунку скористалися близько 5 млн разів, поповнювали транспортні картки більше ніж 2 млн разів.