Молодь у Києві вшанувала пам’ять загиблих у теракті 11 вересня

Про це повідомили у спільноті "Молодь за мир".

Акцію пам'яті до 20-ї річниці трагічних подій у Нью-Йорку київська молодь влаштувала біля пам’ятника жертвам теракту 11 вересня. Монумент розташований біля метро "Кловська" (вул. Мечникова, 14).

До пам'ятника учасники акції принесли білі троянди - символ 9.11.2001. Також молодь одяглася у біле.

На захід у Києві прийшла молодь, народжена вже після того трагічного дня. Кілька учасників виступили біля меморіала - вони поділилися роздумами про те, що для них означає мир. Загиблих у теракті вшанували хвилиною мовчання.

* Терористичний акт 11 вересня 2001 року (також відомий як 9/11) — серія скоординованих терористичних атак ісламістської організації «Аль-Каїда», здійснена 11 вересня 2001 року на території США за допомогою захоплених пасажирських літаків. Унаслідок нападу загинуло 2 996 осіб, понад 6 000 осіб отримали поранення. Таким чином, теракт став найбільшим в історії за кількістю жертв; інфраструктура зазнала збитків на суму не менше 10 млрд доларів США.

Нагадаємо, раніше у Києві під Верховною радою відбулась акція в пам’ять про гвардійців, загиблих від вибуху гранати. Теракт стався 31 серпня 2015 року. У результаті загинули четверо нацгвардійців.