На Київщині 14-16 вересня відбудуться антитерористичні навчання – СБУ

Київ. 13 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – З 14 по 16 вересня координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України в Києві та Київській області проводитиме тактико-спеціальні навчання.

"Заплановані заходи відбуватимуться на території Білоцерківського й Обухівського районів Київської області. В кілька етапів силовики відпрацьовуватимуть протидію диверсійним проявам на військових об’єктах", – повідомляє ГУ СБ України в м. Києві та Київській області у Facebook.

Так, під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів і перевірка документів, що посвідчують особу, тому СБУ звертається до громадян із проханням мати їх при собі.

Усі дії відбуватимуться в рамках чинного законодавства.

У заходах візьмуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області.

Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними.

У разі виявлення підозрілих предметів або засобів ураження, отримання інформації про наміри вчинення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за телефоном гарячої лінії ГУ СБУ в Києві та Київській області (044) 253-06-71 або телефонувати на лінію 102.

Джерело: https://www.facebook.com/ssu.kyiv/posts/2659943164308861