Кличко про локдаун у Києві: Готуємося до різних можливих варіантів

Вакцинація – головна умова для уникнення суворого локдауну в Києві. Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Інтер», передає КМДА.

«Наразі столиця ще в зеленій зоні. І ми використовуємо цей час, щоб підготуватися до наступної хвилі пандемії. Активно здійснюємо вакцинацію, готуємо лікарні», – сказав мер.

Кличко наголошує, що статистика останніх днів показує, що кількість хворих зростає. І кількість госпіталізацій теж.

«У нас підготовлені ліжкомісця, лікарні забезпечені всім необхідним, лікарі мають досвід лікування коронавірусу», - каже мер.

Крім того, зазначається, що до третьої хвилі вже підготували понад 4100 ліжок, 98% з яких забезпечені киснем. Якщо медзаклади першої черги не справлятимуться, то місто готове розгорнути ще понад 5, 5 тис. додаткових ліжок у лікарнях другої черги.

Кличко висловив сподівання, що Києву не доведеться запроваджувати суворий локдаун.

«Я сподіваюся, до суворого локдауну не дійде. І потреби повністю закривати місто вдасться уникнути. Але ми готуємося до різних можливих варіантів. І сьогодні головна умова для уникнення суворого локдауну – вакцинація», – додав мер столиці.

Щодо вакцинації, то за словами Віталія Кличка, у Києві вже зроблено понад 1,5 млн щеплень. Понад половина з них – двома дозами.

Також «Судово-юридична газета» писала, що вакциновані українці матимуть привілеї у «жовтій» зоні карантину.

Додамо, що Шмигаль підтвердив повернення України в «жовту» зону.

Додамо, що в МОЗ дали прогноз щодо локдауну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.