У застосунку "Київ Цифровий" з’явиться сервіс щодо руху транспорту

КП "ГІОЦ" у співпраці з КП "Київпастранс" розробляє новий сервіс "Рух транспорту", який з’явиться в застосунку "Київ Цифровий". Сервіс оцифровує дані КП "Київпастранс" про міські зупинки та маршрути, про які можна будети дізнатися онлайн.

Київська міська державна адміністрація повідомила, що завдяки новому сервісу пасажири зможуть знаходити в застосунку потрібні зупинки та маршрути автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також слідкувати за рухом транспорту на мапі. Пошук можна буде здійснювати за номером маршруту або назвою зупинки.

Також застосунок показуватиме час відправлення транспорту, зупинки на кожному маршруті та інформацію, на якій зупинці можливо здійснити пересадку. Влада міста продовжує удосконалювати сервіси QR-квитків і транспортної карти для зручної оплати проїзду.

Довідка. "Київ Цифровий" – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси. Користувачам вже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки, оплата паркування, сплата штрафів, повернення евакуйованої автівки з QR-кодом, а також голосування за проєкти Громадського бюджету.

Раніше повідомлялося, що у КМДА повідомили, що у застосунку "Київ Цифровий" з’явиться сервіс руху транспорту. Нагадаємо, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував розширені можливості застосунку "Дія" та розповів про нову послугу для літніх українців.