Київ знову опинився у топі світового рейтингу забрудненості повітря

Про це пише «Укрінформ» з посиланням на інформацію порталу Iqair, що відстежує рівень забрудненості повітря.

Так, станом на 10:00 українська столиця перебувала на сьомому місці з показником забрудненості повітря у 111 AQI США. Такий стан повітря вважають нездоровим для чутливих груп населення. Нормальним вважають показник у 50 або нижче. Натомість якщо це число перевищує 100, людям із захворюваннями дихальної системи на відкритому просторі радять носити респіратори, а в приміщеннях — закривати вікна і включати очищувачі повітря. Станом на 15:20 рівень повітря у Києві трохи покращився. Українська столиця опустилася на 11 місце із показником у 83. Це означає, що якість повітря прийнятна, проте все ще існує невеликий ризик для людей, які сильно чутливі до забруднення повітря.

Уже не впершеУкраїнська столиця не вперше потрапляє до верхівки цього рейтингу. Так, у жовтні 2020-го Київ кілька днів поспіль перебував серед міст із найбруднішим повітрям, а більш ніж добу — на третьому місці.

Крім того, у січні 2021-го у столиці зафіксували перевищення допустимого рівня шкідливих домішок у повітрі. Деякі з них перевищували допустиму концентрацію у сім разів.