«Гроші» розкрили шахрайську будівельну схему у Києві

У Києві приватний сектор опинився у руках шахраїв. Ділки забудовують ділянку багатоповерхівками, які до того ж знаходяться в аварійному стані. Місцеві жителі шоковані, адже власник переконував їх у тому, що на території планують звести таунхауси. Але з початком робіт стало зрозуміло, що скоро тут з’являться будинки на сотні смарт-квартир. Зупинити незаконне будівництво неможливо — шахраїв «кришують» місцеві чиновники. Хто стоїть за нахабною «смарт-аферою», як ділки отримали дозвіл на будівництво та чому київська влада покриває злочинців — намагалися з’ясувати журналісти програми «Гроші».

Крім того, глядачі побачать розкішне життя українських політиків, дружини та діти яких люблять хизуватися елітними подарунками та речами у своїх соціальних мережах. Що приховують народні обранці за високими парканами своїх домівок, який відпочинок люблять чиновники та на що витрачають гроші ті, хто живе за рахунок простих українців – у новому випуску «Грошей».

А також, рейтинг найбільш високооплачуваних сільських чиновників. Як мери та їхні замісники нараховують собі сотні тисяч гривень, за що вони отримують величезні гроші та чому в Україні на утримання дитячих спортивних клубів виділяють менше, ніж на зарплатню місцевих можновладців.

Дивіться ще більше журналістських розслідувань — у новому сезоні легендарної програми «Гроші» сьогодні о 19:30 на телеканалі 2+2.

Дивись також:

Гектари за копійки: як посадовці дарують родичам державну землю

Останній політ Табанюка: рідні легендарного пілота вважають, що його вбили

Куди зникають 100 мільярдів гривень, які ви сплачуєте за якісне навчання ваших дітей