В Андріївській церкві — фінальні приготування до благодійних концертів оперної співачки Вікторії Лук’янець

В Андріївській церкві у Києві проходять фінальні репетиції перед концертами оперної співачки Вікторії Лук’янець. Про це повідомляє прес-служба національного заповідника «Софія Київська».

Виступи Народної артистки України, солістки Віденської опери відбудуться 14 та 15 вересня о 19.00.

«Унікальний голос – лірико-колоратурне сопрано – та досконале володіння технікою бельканто зробили Вікторію однією із найжаданіших виконавиць сьогодення. Музичний супровід їй складе струнний квартет «Black Tie». До його складу входять молоді виконавиці Єлизавета Послєд – скрипка, Тетяна Войнаровська – скрипка, Олександра Спасіченко – альт, Анна Кузіна – віолончель, яскрава індивідуальність яких в повній мірі розкривається завдяки спільній творчості» — йдеться в анонсі заходу.

На концерті лунатимуть композиції Йоганна Себастьяна Баха, Миколи Лисенка, Вольфганга Моцарта, Мирослава Скорика.

Вартість квитків — 400 грн., придбати їх можна у касі музею «Андріївська церква». Довідки за телефоном 044 278 12 21.

Раніше кошти, зібрані від продажу квитків на концерти співачки, були спрямовані на реставрацію дерев’яного кіота ХІХ століття, який зберігається на хорах Софійського собору та на видання факсимільної копії Реймського Євангелія. Цього разу усі виручені кошти підуть на монтаж після реставрації унікального керамічного пано художниці Галини Севрук «Місто на семи пагорбах» (1986).

Днями будинок органної та камерної музики розпочав новий концертний сезон.