Депутатка “ЄС” Алла Шкуро отримала відзнаку за заслуги перед Київщиною

В ході засідання сесії Київської обласної ради 9 вересня депутатка Алла Шкуро від “Європейської Солідарності” була відзначена орденом “За заслуги”.

Про це, як дізналася KV, повідомив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Володимир Горковенко на своїй сторінці в “Фейсбук“.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

“Вітаю колегу Алла Шкуро з отриманням ордену “За заслуги перед Київщиною”! Якщо коротко – Круто! Заслужено! Достойно!”, – написав депутат.

Нагадаємо, Шкуро з 2015 по 2020 роки була депутатом Обухівської районної ради. У 2019 році обіймала посаду заступника голови обласної державної адміністрації Київської області. Нині Шкуро – депутатка Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”.

“З Київщиною мене пов’язує майже 20 років роботи. Роботи різної, – в виконавчій владі, в місцевому самоврядуванні, в обласні раді. Але завжди, це робота з людьми, це тисячі зустрічей, багато різноманітних емоцій, це людські долі. Ця робота стала невід’ємною частиною мого життя. І це те, без чого я не уявляю себе. І тому кожен навіть маленький результат, кожен реалізований проект надихає. Приємно, коли вдається крок за кроком змінювати наші школи чи садочки, коли з’являється новий стадіон чи майданчик в маленькому селі, коли твоє рішення допомагає родині подолати труднощі. Все це вселяє віру в те, що спільними зусиллями ми зможемо зробити Київщину успішною та по справжньому європейською”, – написала Алла Шкуро на своїй сторінці в “Фейсбук“.

Нагадаємо, Київська обласна рада 9 вересня, на п’ятій сесії ухвалила зміни до бюджету на 2021 рік.

КиевVласть